Shatora, Karrika, Tavolina Me Qera.

Shitet nga: remzi 14 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj.Kontaktoni ne numrin

- 044 734 295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim