Shatora Tenda Karrika Tavolina me Qera

Shitet nga: Remzi Salihu 21 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj.Kontaktoni ne numrin-
044 734 295...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim