Shatora dhe karriga

Shitet nga: Sylejman 05 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shatorat ne sherbim, Shatorat jane 12 m. te gjate dhe 6 m. te gjere si dhe 10m. te gjate dhe 6 m. te gjere. shatori ka edhe dritat brenda, Posedojme edhe karrigat me tavolina, dhe pasi qe sezoni veror eshte i sterngarkuar , ju qe keni vendosur se kur do e beni ahengun apo manifestimin tuaj, lajmerohuni ne nr tel. ...

VIBER +37744642940

mob 044 642 940
mob 044 172 812
mob 044 668 091

rezervone daten tuaj te caktuar. shpresojme se keni me u nda te kenaqur me ne. ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim