Shatora tenda

Shitet nga: Toni 10 Gsh 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shatora karrika dhe tavolina ne sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim