Shes Kamerat te sigurise URGJENT

Shitet nga: kontakti 24 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes kamerat e sigurise 960H 4CH HDMI Outdoor DVR Home Video Recorder CCTV Security Camera System analog.

Kane rezolucion 960x482 960H 700 TVL Hi-Reso outdoor/indoor kamera me Mobile E-cloud(keni qasje ne kamera permes telefoni pa ip reale) gjithashtu jane me infrared (pamje shume te kjarte gjate nates)

Jane kualitet shume i mire. jane te perdoruna vetem 1 muaj dhe arsyeja e shitjes eshte kam blere sistem tjeter dhe nuk me duhen.

Ky sistem i kamera perfshin:
Recierin per inqizim
4 kamerat (mbroujtje kunder uji dhe me infrared)
Kabllat percjellese dhe furnizusi me rrym
Vjen pa hardisk!


tikat e ketije publikimi
kamera te sigurise, cctv, kamera pergjimi, kamera vezhguese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim