Shes sajlle

Shitet nga: Rremi 13 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes sallen 6 metra e ardhur nga zvicrra e pa perdorur mund ta shini ne foto dhe na kontaktoni ne nr tel ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim