Shitet Skara per Restaurante ose biznese tjera

Shitet nga: Erdon 15 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet skara shum pak e perdorur skara eshte me rrymë eshte trefazor esht praktike dhe shum lehte per ta perdorur presim bleres serioz. 045-480-580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim