Shitet me rimorkio alumin

Shitet nga: Man 19-362 kiper 13 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Mani ne xhendje pune rimorkio tip pop shum e pershtatshme alumin e mveshne me gum fabrikisht per bartje te asfaltit klip para ni aks i ngritet ABS shum e shterngune koka e qlajmruar po ashtu dhe rimorkio nuk kan denim nuk jan hipotek shitet se nuk jam duke perdor qe dy vite ose nderrohet me tre aks man ose benc ban edhe pa senek xhendem ne therand.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim