Siguresa Trafa 250 amp dhe 600 amp

Shitet nga: Ferizaj 24 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Trafa Elektrike Siguresa Me amperazh 250amp ,600amp jan te perdorura
per objekte te ndryshme fabrika puntori
etj

1 cop 600 amp
4 copa 250 amp

Shiten edhe nga 1
me marreveshje
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim