Ski Armada 185 model 2013/2014 skija

Shitet nga: Endrit 15 Jan 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
shiten skijat armada shum te rujtme ne gjendje te rregullt me markera dhe qizme komplet 185 te gjata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim