TENDA &DJ MUZIK "KURORA" FERIZAJ ZBUKURIM VETURE..

Shitet nga: lindi 08 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
OFROJM NE SHERBIM TENDA KARRIKA DJ MUZIK DHE ZBUKURIME VETURE TE GJITH ANE NJE VEND
SHERBIM KORREKT 044-904-994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim