TENDA 5X8

Shitet nga: dioni 19 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
TENDA ESHTE E DOMTUAR VETEM CERADA KULMI PROFILAT I KA NE GJENDJE TE RREGULLT DHE ANESORET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim