TENDA KARRIKA TAVOLINA NË SHËRBIM

Shitet nga: dioni 19 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
TENDA (shatora) DHE KARRIKA PËR AHENGJE FAMILJARE ( tendat janë me ndriqim ). JU MIRËPRESIM NA KONTAKTONI Nr;viber: +37744761938 dhe +37744647378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim