TENDA ME QERA

Shitet nga: mustafa 10 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Jap TENDA ME QERA TAVOLINA-KARRIKA MONTIMI DHE IMPORTI GRATIS KEMI MINI TENDA PER (QIFT & DJ) JU MIR PRET TAFA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim