Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Getuar 15 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim tavolina mesi me skaj dhe me ngjyr dhe bëjm riparime t ndryshme si: kauqa tavolina karrika etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim