Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera....044 734 295

Shitet nga: Remzi Salihu 28 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim