Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera..044 734 295

Shitet nga: Remzi Salihu 01 Qer 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
--Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim