Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera-Tel/044 734 295..

Shitet nga: Remzi Salihu 14 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj....
Kontaktoni ne numrin 044 734 295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim