Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina ....Me Qera..

Shitet nga: Remzi 01 Krr 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj...
Kontaktoni ne numrin 044 734 295..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim