Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina ..Me Qera ..

Shitet nga: Remzi Salihu 13 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj
Tel: 044 734 295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim