Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina .Me Qera 04..

Shitet nga: Remzi Salihu 08 Krr 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj.....

https://www.facebook.com/Tenda.Me.Qera/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim