Tenda (Shatora) Karrika Tavolina Me Qera.

Shitet nga: Remzi Salihu 13 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj..Na kontaktoni qe dasma juaj te jet me e bukur ..Tel 044 734 295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim