Tenda dielli- 5 vite garancion-NTP,,AREV,,

Shitet nga: FABRIKA AREV 19 Maj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

PUNOJM TENDA DIELLI
1.TENDA PER SHTEPI
2.TENDA PER KOPSHTE
3TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE ETJ,
4.TENDA DY ANESORE

QE TE GJITHA ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ


BEJM EDHE NDRRIMIN E BEZIT TE VJETER DHE RIPAROJM TENDAT E VJETRA.

Kemi mbi 50 lloje te ngjyrave(bezave) te bukura per shijen tuaj

Punojm me bez Spanjoll 5 vite garancionGjindemi ne fsh Greme/Ferizaj

qader dielli
qader dielli


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim