Tenda për Shitje

Shitet nga: DPT ORNELA 19 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
DPT Ornela, në këtë vit është perkujdesur te rris numrin e tendave, andaj mos hezitoni kudo dhe kurdo që e keni organizimin e juaj familjar një thirrje ne numrin +38649254475 dhe rezervimi per tenda dhe i pershtatshem per organizime familjare, dimensione te ndryshm. Pervec TENDAVE ne jemi perkujdesur tek ne t’i gjeni te gjitha ne nje vend andaj ne ju ofrojma poashtu TAVOLINA dhe KARRIGA me qera. Per te qene Organizimi i juaj familjar i kompletuar, duhet qe edhe ambienti perreth te zbukurohet, edhe kete ne e bejme, zbukurojme Oborret e juaja, zbukurojme veturat ...... thjeshte ahengun tuaj e bejme nje ambient te pa harruar dhe andërrorë!
Për rezervim kontaktoni në: +38649254475

si dhe Bejmë Shitjen e Tendava te importuara nga Danimarka
3/3
5/6
5/8
5/10
6/12
6/14
Si dhe mund te Porositeni qfar Qfardo dimenzioni qe ju keni Nevoj
tel +377 (0) 45254475
+386 (0) 49254475 Viber
Rezervimet mundeni ti beni vetem me nje Thirrje telefonike ne jemi Korrekt ne Rezervimet tuaja
Transporti Montimi Gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim