Tenda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nehat 19 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda-shatora karrika per Ahenge te ndryshme ( DASMA,Fejes,syneti dhe te tjera)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim