Ule -Vaj 10^40 Castrol dhe liqui moly

Shitet nga: Ardian 11 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes vaj 10-40 castrol dhe liqui moly
Origjinale e sapo ardhur nga gjermania
5 litra 30euro
Per me shum kontaktoni numrin044722038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim