Unaz

Shitet nga: Kastriot 29 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ble unaza te vjetra ose te kputa te arit . Pagesa deri ne 10 euro dhe nuk duhet t jon te vjedhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim