Victorias secret

Shitet nga: Victoria's Secret 19 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Victoria's Secret / nje nder firmat me te njohura ne Amerike tani edhe ne Kosove posaqerisht ne qytetin e Ferizajit por edhe i dergojme ne Prishtine Dhe Prizren. Permbajme keto produkte:
1. BODY LOTION
2. BODY SPRAY
3. BODY WASH
4. PARFUME


Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne VIBER +377 44 534 004 dhe WhatssApp +386 49 532 527
Ne instagram: victoria_secret_porosit_online
Dhe ne Facebook : Porosit Online / Victoria's Secret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim