arra

Shitet nga: muhamet 02 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Shesim arra te bardha jon shum te mira te mdhaja si dhe thehen leht.
Kilogrami i arrave te qeruara kushton 10 euro si dhe i arrave te paqeruara kushton 5euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim