blej rraketaqki te vjetra dhe te reja

Shitet nga: bilardo 20 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
blej rraketaqki te perdorura dhe te reja..
Me qmime te volitshme.,
177771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim