kosh per prodhime bujqesore

Shitet nga: beqir 12 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes koshi dhe hamarin per prodhime bujqsore si miser grun etj . Koshi esht i nertuar prej thuprrave te thanes jan mjaft te mir dhe te përdorushem
qmimi me marveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim