ore dore origjinale Pulsar Seiko Aviacion

Shitet nga: ore dore 29 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
ore dore Pulsar aviacion ne gjendje shum te mir dhe shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim