shankirica korrika muzik

Shitet nga: kreshnik 03 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shankirica korrika tavolina dhe muzika kompet per kafiteri qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim