te ndryshme

Shitet nga: naser 10 Shk 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes maica te reja te firmes ADIDAS dhe JACK&JONS si dhe shatora per piknik per 4 veta edhe jorgana te piknikut kamere shtepie pa dwr shes kamera po ashtu shtepie por me wiereles dhe nepermjet videos ose direkt ne tv me pa shes parfuma te ndryshme te gjitha keto lloje te ardhura nga gjermania dhe jan me qmime te volitshme .
qmimet mund te diskutohen po ashtu shes laptopin samsung me windovs 7 starter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim