vitrina per gjellra

Shitet nga: musli bytyqi 09 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
vitrina osht ne gjendje te rregullt bën me rrym dhe me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim