Banesa ipet me Qera

Shitet nga: Banes me Qera 28 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Leshohet banesa me qera e cila gjendet perballe shkolles ekonomike "Faik Konica" ne Ferizaj kati i 5 me ashensor.Banesa eshte e mobiluar me te gjitha mobilet,posedon ujin dhe rrymen 24 ore,ka nje dhome ,korridor,banjo,tarrace,kuzhine.Ndertesa eshte e re dhe i ploteson kushtet e banimit.Per informtata me te hollesishme kontaktoni ne numrat e telefonit:
045/514-636
044/679-921
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim