Banesa ne Ferizaj afer Viva Fresh e reja ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DANEK 19 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 189 m2
Komuna: Ferizaj
Nëse jeni të interesuar ta shihni kete banesë ne 360 shkalle ju lutem klikoni ne linkun me poshte.

http://sky.easypano.com/user/135848/

Kati IXi nderteses kurse kati i par i baneses
http://sky.easypano.com/virtual-tour/Apartment-Duplex-K-1-%2C-Ferizaj-12366.html

Kati i X i nderteses kurse kati i dyte i baneses
http://sky.easypano.com/virtual-tour/Apartment-Duplex-K-2-%2C-Ferizaj-12367.html

(Kur te futeni ne kete web klikoni ne fotografite vazhdoni dhe klikoni ne butonat e navigimit për të levizur ne ambientin e kesaj banese.Po ashtu ju mund te merrni informatat e nevojshme ne butonin " info " ).

Për cdo informate ju mund të na kontaktoni në email apo edhe në telefonat e shënuar me poshte.

Me respekt
DANEK Group - Ekipi i " Udhëtimë i Vërtetë 360⁰ "
info@danek-ks.com
Val : +37744286799
Viber : +39649286799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim