REMAKS-Shitet banesa 122.186m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: REMAKS Sot 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.Astrit Bytyqi
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Ferizaj

REMAKS-Shitet banesa 122.186m2
rr.Astrit Bytyqi
Banesa posedon :
1 Sallon +Kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
1 depo
Agjension i Autorizuar për shitje REMAKS

Për më shume oferta tona tek faqja MERRJEP.com
tek Çfare kërkon shkruani “REMAKS” dhe do ju shfaqën të gjitha ofertat tona.

Ndërmjetsime për Shit-Blerje dhe Qera dhënie të:
SHTËPI
BANESA
TROJE
LOKALE
etj ...

Kontaktet:
Mob : 044 895 000
e-Mail: agjensioni.remaks@gmail.com
Fan Page :www.facebook.com/remakspatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim