SHITEN BANESAT TE TREGU I GJELBERT 88M 65M ka..

Shitet nga: Avdulla 06 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesen te tregu i gjelbert shum afer fakulteti AAB Ne Ferizaj banesa ka 2 dhoma gjumi Sallon kuzhin banjo +taras ne katin e 4 , banesa ka 88m² dhe tjetra 65 metra katrore kati i -4 . Per informata me te hollesishme (dulla67@hotmail.com) 044228285 DHE TJETRA NE KATIN E 4 BANESA KA 65 METRA KATRORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim