shitet banesa ne ferizaj

Shitet nga: besniki 17 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bajram.gursel sulejmani
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
shesim baneson e mobiluar ne ferizaj me siporfaqe prej 68m katror . banesa posedon sallon kuzhin 1 dhom gjumi ballkon te izoluar me gjama banjo shpajz si dhe koridor esht shum eh pershtaqme . katin eh 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim