2 Banesa te Gatshme ne Ferizaj

Shitet nga: Shpejtim Ukshini 09 Gsh 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendra e Qytetit 350 Eu m2
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Ferizaj
Shes 2 banesa te Gateshme per banim.

1) Banesa ne qender te qytetit me 67 M2 1 dhome gjumi , Salon , Kuzhin, e mobiluar dhe e leshuar me qira. Qimi fiks 27.000Eu

2) Banes 2 96m2 dhomeshe mrapa Tregut,
2 Dhoma gjumi
Salon,
Kuzhin
Banjo dhe Shpaiz.
33500 Eu.Qimim i pa neguciushem.

Per me shum Informata lajmrohu ne tel
044974077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim