2 banesa 65 m2 dhe 74 m2 K-5 rrg Gremes te gatshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 16 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 banesa 65 m2 dhe 74m2 kati i 5-te i banimit
banesat jane te gatshme per banim dhe gjinden ne fillim te rrg Gremes
banesat kane nje dhome gjumi
sallon-kuzhin
banjo
teras
shiten ndaras
qmimi per m2 eshte 400 euro
shitjen e mundeson agjensioni patunshmeris Erion
numrat kontaktues
045 222 770
045 222 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim