3 banesa ne rruge te gremes me 90 dhe 100 m2

Shitet nga: BURIM 06 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
Shes dy banesa me nga 100m2 ne katin e VI-te qe jane njera afer tjetres dmth edhe mund te bashkohen dhe tjetra me 90m2 ne katin e V-te.
Banesat perfundojn ne muajin shtator te ketij viti.

Per detaje mund te me kontaktoni ne cdo kohe: +37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim