AGJENSIONI I PATUNDSHMËRIS LINA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Ferizaj
Për: Vizitorët e web faqës Merrjep
Nga : Agjensioni i patundshmëris,,LINA''
Prezantojm: Ofertat dhe mundësit e shumta që kemi në faqen tonë zyrtare.

OFERTAT jan si
A.SHIT-BLERJA e:
1.Banesave
2.Shtepive
3.Lokaleve
4.Trojeve
5.Objekte afariste
6.Toka për punë
7.Hapesira për ndertime të larta
8.Parcela për ngritjen e pushimoreve
9.Pyje,etj...

B.Dhenja me QERA e:
1.Banesave
2.Shtepive
3.Lokale afariste
4.Objekte afariste
5.Toka biznesi
6.Depo mallrash etj.

C.Kombinime të ndryshme sipas nevojave tuaja:Merr-Jep (kombinimet banesa me shtepijë apo e kundërta dhe shumë mundësi të tjera)

Të nderuar vizitor të faqes tonë ,,LINA'' ofertat tona shtrihen në tërë regjionin e Ferizajit dhe më gjerë.
Kemi bashkpunim shumë të mirë me qytetrët tanë në vend dhe ata që jan në diaspor e gjithsesi edhe me bizneset dhe investitorët shumë të suksesshëm si:
TONI COMPANY;VIZIONI;HIT IMPERIAL;JETONI;NTN.BARDHI;NTN.NDERIMI;NTN.FATLINDI;FERIZAJI RI;LAGJJA ILIRIA;KOMPL.SADRIA;NTN.ARIANITI;EURO ABI;NTSH UNIVERSAL:SN SYLA;NTN RINIA dhe shumë të tjër.Kerkojm falje nga të tjeret që nuk kemi arritur ti cekim por kemi bashkpunim shumë të mirë.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim