ARI: Marrim banesa dhe shtepi me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmeris Ari 19 Jan 11:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Marrim banesa dhe shtepi me qera, te cila duhen te jen te kompletuara dhe mobiluara. Banesat mund te jene te madhesive te ndryshme. Ndërmjetsues Agjensioni ARI
Adresa: Shtepia e bardh, kati 1
044/999-188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim