Apartament ne Tirane

Shitet nga: Mumin 09 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shes banesën ne Tiran rruga bulevardi zogu I parë. Ngjit me maternitetin (GJINEKOLOGJIN)afër 50 metra ka fakultetin e shkencave. Te stacioni I trenit.
Banesa ka nje banjo.nje terras. Nje kuzhin.nje dhom gjumi. Dhe nje sallon te madh me mundesi rinovimi e te nxjerret edhe nje dhome gjumi.
Banesa eshte ne katin e 2 banim ka 93 metra katror.ka 2 ashensorë uje 24 ore.drita 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim