BANES AFER QENDRES NE FERIZAJ

Shitet nga: Vegim 03 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Ferizaj
SHITET BANESA AFER QENDRES NE FERIZAJ

BANESA GJINDET NE RRUGEN SEJDI SEJDIU OSE ISH RRUGA (VUK KARAGJIQ) 200 METRA LARG SHESHIT TE QYTETIT
BANESA ESHTE 95m2
BANESA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2010
BANESA PERBEHET PREJ:
2 DHOMA GJUMI
1 SALLON I MADH ME KUZHIN
1 KORIDOR
2 BANJO
2 BALLKONA
BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE DHE KA NJE PLAN SHUM TE MIR DHE FUNKSIONAL
SA I PERKET DOKUMENTACIONIT E KA KOMPLET NE RREGULL DHE MUND TE BARTET PRONA MENJEHER MBRENDA DITES OSE DY DITEVE VARET PREJ KOMUNES OSE NOTERIT
NE BANES JANE TE INVESTUARA EKSTRA DYERT,LLAMINAT,KUZHINA,MURET,BANJOT ETJ...
BANESA MUND TE SHITET EDHE ME MOBILE QE JAN EKSTRA EDHE PA MOBILE VARET SIPAS MARRVESHJES
BANESA SHITET VETEM ME CASH JO ME KOMPENZIM
QMIMI SIPAS MARRVESHJES

PER ME SHUME INFORMATA:

QE NGA ORA 08:00-23:59

+377 44 142 220 PRONARI-HALIL GAGICA

NDERMJETESUESI
+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

OSE PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim