BANESA 66M2 QMIMI 23000euro

Shitet nga: PRONA 20 Maj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
shitet banesa prej 66m2 e gateshme per banim banesa shitet urgjent dhe qmimi per meter katror eshte 348euro banesa eshte ndertim i ri kontrata behet brenda dites per me shum info TEL.045/521-736 APP.PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim