BANESA NE FERIZAJ

Shitet nga: Adnan 11 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne ferizaj te stacioni i autobusav objekti o nderitm i ri banesa ka 85 m2 dhe ka sallon ,dy dhoma gjumi,banjo,kiridor si dhe teras qmimi sipas marrveshjes .
Faliminderit per mirkuptim.
Banesa kam edhe ne vende tjera ne ferizaj:
Banesat kan kto m2
85--90---92---100--126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim