BANESA

Shitet nga: banesa 24 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne Rr.Vllezerit Gervalla
KATI 5
BANESA KA: 2 DHOMA GJUMI , SALLONIN+KUZHINEN, BANJO , DHE BALLKONI
BANESA ESHT E MOBILUAR DHE E GATSHME PER BANIM.


PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE NR :

+4915780766668 NR FIX : 038-739-318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim